Reklama
Strona główna O WIŚ PW

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sponsor główny

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Inżynieria Środowiska PW
Jak wspominają swoje studia absolwenci z lat 70. XX wieku? PDF Drukuj Email
Kolejny jubileusz Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej to doskonały moment, aby powspominać studenckie czasy. Co pamiętacie ze swoich studiów? Praktyki? Wspólne wyjazdy? Wykładowców? Egzaminy? Chcecie zobaczyć, jak wspominają swoje studia absolwenci z lat 70. XX wieku?
Więcej…
 
Co dalej z IŚ PW? PDF Drukuj Email
Rok 1970 nie był rokiem ostatnich zmian na wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej. Już w 1972 roku na miejsce prowadzonych poprzednio trzech kierunków studiów zaczął prowadzić jeden kierunek - Inżynieria Środowiska, z sześcioma specjalnościami. A w 1976 roku oddany został jego własny, nowy gmach przy ul. Nowowiejskiej.
Więcej…
 
IŚ PW. Jak to było kilka dekad wcześniej? PDF Drukuj Email
Historia wydziału Inżynierii Środowiska zaczęła się w 1951 roku od wyodrębnienia z Wydziału Inżynierii PW samodzielnego Wydziału Budownictwa Wodnego. Organizatorem i pierwszym dziekanem nowego wydziału był prof. Edward Czetwertyński. W cią…gu 60 lat istnienia wydziału zmieniała się moda, zwyczaje. Czy zmieniło się coś jeszcze?
Więcej…
 
Jak rocznik 1964/65 przeżył kolejną reformę wydziału IŚ PW? PDF Drukuj Email
W 1961 roku Wydziały Budownictwa Wodnego i Inżynierii Sanitarnej połączono w Wydział Inżynierii Sanitarnej i Wodnej obejmujący 15 katedr. Organizatorem i pierwszym dziekanem wydziału był prof. Władysław Danilecki. Jak zmiany te przyjęli studenci? Jak wpłynęły one na ich dalsze losy?
Więcej…
 
60 lat wydziału IŚ PW: Juwenalia 1964 PDF Drukuj Email
Wydział Inżynierii Środowiska to obecnie połączone dwa wydziały istniejące niegdyś rozdzielnie: Inżynierii Sanitarnej i Inżynierii Wodnej. Historia tego wydziału, to nie tylko osiągnięcia naukowe, to także życie studenckie - pełną gębą... Publikując zdjęcia z archiwum absolwentów, chcielibyśmy pokazać jak wyglądało, przynajmniej we fragmentach, nasze życie jako studentów i później, jako absolwentów.

Aby obejrzeć zawartość tej wiadomości, trzeba się zalogować, a jeśli nie macie jeszcze na naszym serwisie swojego konta - zarejestrujcie się.
Więcej…