Reklama
Strona główna Obchody 60-lecia IŚ PW

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sponsor główny

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
60-lecie IŚ PW
Relacja ze Zjazdu Absolwentów IŚ PW PDF Drukuj Email

22 października 2011 roku w Małej Auli Politechniki Warszawskiej odbył się uroczysty zjazd absolwentów Wydziału Inżynierii Środowiska. Wzięło w nim udział ponad 400 osób, wśród których znaleźli się zarówno absolwenci, jak i zaproszeni goście, w tym przedstawiciele innych uczelni technicznych, organizacji branżowych i firm.

Więcej…
 
Ostatnie dni na zgłoszenie uczestnictwa w Zjeździe Absolwentów Wydziału Inżynierii Środowiska PW PDF Drukuj Email
W październiku 2011 roku mija 60 lat istnienia Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Dla uczczenia tej rocznicy, Dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej wspólnie z istniejącymi Stowarzyszeniami Absolwentów Wydziału (Inżynierii Sanitarnej, Budownictwa i Gospodarki Wodnej oraz Systemów Inżynierii Środowiska) postanowił zorganizować uroczysty zjazd, który odbędzie się w dniu 22 października 2011 roku w Małej Auli Politechniki Warszawskiej. Zostało jeszcze kilka dni na zgłoszenie swojego uczestnictwa w Zjeździe!
Więcej…
 
Udział w zjeździe absolwentów IŚ PW: konto bankowe PDF Drukuj Email
Jak informowaliśmy w poprzedniej notce, dot. organizacji obchodów 60-lecia IŚ PW, udział w zjeździe absolwentów jest odpłatny. Wpisowe wynosi 150 PLN. Poniżej podajemy informacje nt. konta, na które należy wpłacać wpisowe.
Więcej…
 
Komitet organizacyjny i Komitet honorowy zjazdu PDF Drukuj Email
Ukonstytuowały się Komitet organizacyjny oraz Komitet honorowy obchodów 60-lecia Inżynierii Środowiska (d. Inżynieria Sanitarna i Inżynieria Wodna) Politechniki Warszawskiej. Na czele Komitetu honorowego stanął rektor PW: prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kurnik, a na czele Komitetu organizacyjnego dziekan Inżynierii Środowiska PW: prof. dr hab. inż. Bernard Zawada.
Więcej…
 
60-lecie Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej PDF Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Inżynierii Sanitarnej Politechniki Warszawskiej wraz z Dziekanem Wydziału Inżynierii Środowiska organizuje w dniu 22 października 2011 roku Zjazd Absolwentów z okazji 60-lecia utworzenia Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Inżynierii Wodnej.
Więcej…